Zaposlimo servisnega inženirja (m/ž)

Vsebina delovnega mesta:

  • iščemo servisnega inženirja za področje avtomatizacije procesov v industriji in energetiki

Pričakujemo:

  • dokončano 5. stopnjo izobrazbe smer elektrotehnika ali VI./ VII. stopnjo izobrazbe smeri elektrotehnika
  • 2 leti delovnih izkušenj iz PLC aplikacij na podobnem delovnem mestu v avtomatizaciji procesov
  • natančnost, zanesljivost, doslednost, iznajdljivost
  • dobro obvladovanje orodij MS Office (Word, Excell, Internet) in elektronske pošte
  • dobro pisno in pogovorno izražanje
  • ambicioznost, komunikativnost, sposobnost prepoznavanja naročnikovih potreb in zahtev, usmerjenost v rešitve

Delovne naloge:

  • vzdrževanje krmilne opreme (največ Siemens Simatic, ostalo: Ge Fanuc, Schneider Electric...)
  • vzdrževanje SCADA sistemov in operaterskih panelov (Siemens Simatic Protool/ WinCCFlexiblle/ Wincc/ TIA, Ge Proficy iFix, Citec …)
  • vzdrževanje računalniške in omrežne opreme (Windows OS)
  • intervalni preventivni pregledi avtomatiziranih sklopov in aplikacij pri naročnikih
  • izvedba interventnih aktivnosti pri naročnikih

Želena funkcionalna znanja:

  • poznavanje programskih okolij za programiranje krmilnikov in vizualizacijo (Siemens, GE Fanuc, Schneider Electric, Eaton ipd.)
  • pripravljenost za delo na terenu pri strankah večinoma po Sloveniji, precej dela se opravi na daljavo.
  • zmožnost delovanja v skupini
  • aktivno znanje angleškega jezika
  • vozniški izpit kategorije B in lasten prevoz

Nudimo:

  • delovno mesto v Ljubljani,
  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo
  • možnosti za osebni in strokovni razvoj
  • delo v mladem in kreativnem kolektivu
  • stimulativno plačilo za opravljeno delo

Vabimo vas, da nam vašo prijavo z življenjepisom in dokazili posredujete preko zaposlitvenega portala oz. na e-naslov ubokb/lptAlpmflups/dpn.  Prijave sprejemamo do 31.7.2019.