Zaposlimo strojnega projektanta (m/ž)

Vsebina delovnega mesta:

  • delo zajema področje vodnih tehnologij, kjer projektiramo in izvajamo izgradnjo celovitih tehnoloških sistemov za pripravo in čiščenje vodá (vodooskrba, farmacevtska, prehrambena in kemijska industrija, energetika,...)

Pričakujemo:

  • 3 -5 let delovnih izkušenj
  • izobrazba: univ.dipl.inž / II.bolonjska stopnja
  • natančnost, doslednost in iznajdljivost
  • iznajdljivost in kreativnost
  • dobro obvladovanje orodij MS Office (Word, Excell, Internet) in elektronske pošte
  • dobro pisno in pogovorno izražanje
  • obvladovanje Autocad/SolidWorks
  • izkušnje iz projektiranja strojne smeri, zaželeno je eno ali več področij: inštalacije, energetika, procesno strojništvo
  • izkušnje z izdelavo projektne in izvedbene dokumentacije ter procesnih shem

Delovne naloge:

  • samostojno načrtuje in izgrajuje projekte na področju strojne projektive
  • samostojno vzdržuje sisteme vodenja in nadzora
  • samostojno izdeluje projektne naloge in tehnično dokumentacijo
  • priprava podatkov, poročil in analiz ter poročanje notranjim in / ali zunanjim uporabnikom
  • poznavanje in uporaba predpisov, navodil in drugih zahtev s področja svojega delokroga
  • prepoznavanje in odpravljanje napak ter problemskih situacij s področja svojega delokroga

Želena funkcionalna znanja:

  • vozniški izpit B kategorije
  • znanje angleškega jezika
  • Eplan
  • sposobnost za terensko delo
  • poznavanje osnovnih funkcionalnosti procesne opreme
  • poznavanje sodobnih metod strojnega projektiranja
  • zaželjen opravljen izpit IZS - pooblaščeni inženir

Nudimo:

  • delovno mesto v Ljubljani,
  • zaposlitev za nedoločen čas s poskunso dobo 6 mesecev

Vabimo vas, da nam vašo prijavo z življenjepisom in dokazili posredujete preko zaposlitvenega portala oz. na e-naslov ubokb/lptAlpmflups/dpn.  Prijave sprejemamo do 25.7.2019.