Zaposlimo strojnega serviserja (m/ž)

Vsebina delovnega mesta:

  • na področju Vodnih tehnologij iščemo strojnega serviserja za servisiranje strojne opreme, popravila naprav v delavnici, servis postrojanja na terenu, servis zastopane opreme ter komunikacijo s strankami.

Pričakujemo:

  • dokončano 5. stopnjo izobrazbe,
  • 2 leti delovnih izkušenj,
  • natančnost in zanesljivost, doslednost, iznajdljivost.
  • dobro obvladovanje orodij MS Office (Word, Excell, Internet) in elektronske pošte,
  • dobro pisno in pogovorno izražanje.

Delovne naloge:

  • servisiranje in organizacija izvedbe del na terenu in v proizvodnji (delavnici) v skladu z tehničnimi in varnostnimi predpisi v Sloveniji in v tujini,
  • sodelovanje pri projektih,
  • izobraževanje uporabnikov; vodenje evidenc o opravljenem delu – dnevniki o izvedbi, sledenje delovanja objekta v garancijski dobi in vzdrževanje stikov z uporabniki,
  • sodelovanje s strankami in priložnostno obveščanje o novostih proizvodov, komponent in opreme,
  • pomoč pri organizaciji izvedbe inženiring del, ki so jih sklenili sodelavci v prodaji,
  • izvajanje drugih administrativno – tehničnih aktivnosti,
  • izvajanje analiz in priprava poročil s svojega delovnega področja.

Želena funkcionalna znanja:

  • vozniški izpit B kategorije,
  • znanje tujega jezika,
  • priporočljivo je poznavanje črpalk, ventilov, procesne opreme,
  • osnovno znanje električnih sklopov,
  • osnovno znanje CAD orodja.

Nudimo:

  • delovno mesto v Ljubljani,
  • zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo

Vabimo vas, da nam vašo prijavo z življenjepisom in dokazili posredujete preko zaposlitvenega portala oz. na e-naslov tanja.kos@kolektor.com.  Prijave sprejemamo do 17.7.2019.