Projektni nabavnik

02. 06. 2022 Idrija, Logatec, Ljubljana

V podjetju Kolektor Mobility d.o.o. zaposlimo novega sodelavca na delovnem mestu Projektni nabavnik (m/ž).

Delovne naloge:

V sklopu PROJEKTNE NABAVE boste član projektne ekipe, odgovoren za izvedbo nabavnih aktivnosti za nove mehanske, elektronske komponente ali storitve:

  • iskanje novih dobaviteljev ter izvajanje aktivnosti skladno s procesom »izbira in odobritev novega dobavitelja«,
  • pridobivanje komercialnih ponudb, analiza ponudb, pogajanja, …,
  • aktivno spremljanje dobavitelja / komponente skozi faze vzorčenja do rednih serijskih dobav z upoštevanjem projektnih ciljev in strategije nabavne službe,
  • organiziranje obiskov dobaviteljev skladno s potrebami projektne ekipe,
  • vnos nabavnih podatkov v informacijski sistem SAP,
  • sodelovanje pri tehničnih in kakovostnih diskusijah z dobavitelji kot podpora oddelkom razvoja in kakovosti.

Pričakujemo:

  • minimalno 6. stopnjo izobrazbe elektro, strojne, ekonomske ali druge tehnične smeri,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobre komunikacijske in pogajalske veščine,
  • sposobnost timskega dela in sprejemanja odločitev,
  • samostojnost, samo organiziranost, doslednost in analitičen pristop,
  • pripravljenost za dodatna strokovna izobraževanja in usposabljanja,
  • zaželeno je, da imate vsaj 3 leta delovnih izkušenj z nabavnega področja.

Kandidatom nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 6 mesecev,
  • delo v prijetnem, dinamičnem, urejenem in sodelovalnem delovnem okolju,
  • možnosti strokovnega izpopolnjevanja, napredovanja in dela v tujini,
  • stimulativno plačilo na podlagi uspešnosti pri delu,
  • fleksibilen delovni čas in občasno možnost dela od doma,
  • financiranje dodatnega pokojninskega in zdravstvenih zavarovanj,
  • skrb za zdravje zaposlenih z ergonomsko urejenimi delovnimi mesti,
  • financiranje nadstandardnih zdravstvenih zavarovanj, ki vam omogočajo hitrejšo obravnavo pri specialistih,
  • financiranje udeležbe na največjem slovenskem kolesarskem in tekaškem maratonu,
  • organizirane skupinske vadbe,
  • pester izbor tople prehrane na delovnem mestu,
  • obdarovanje otrok zaposlenih ob rojstvu in novem letu,
  • okolje, v katerem ohranjamo ravnovesje med delom in družino ter skrbimo za dobro počutje naših zaposlenih.

Lokacija dela: Idrija, Logatec, Ljubljana

Postanite del naše sestavljanke!

Vašo ponudbo nam pošljite do 31. 7. 2022 po elektronski pošti: zaposlitev@kolektor.com, s pripisom »Projektni nabavnik« ali po pošti na naslov: KOLEKTOR d.d., Služba za kadre, Vojkova ulica 10, 5280 Idrija.

dpp

Delite na socialnih omrežjih:

Naročite se na e-novice