Specialist za nabavo strojev in naprav

16. 11. 2022 Idrija, Logatec, Ljubljana

V podjetju Kolektor Mobility d.o.o. zaposlimo novega sodelavca na delovnem mestu Specialist za nabavo strojev in naprav (m/ž).

Delovne naloge:

V sklopu delovnega mesta NABAVNI SPECIALIST boste odgovorni za vodenje nabavnega dela nabave osnovnih sredstev – stroji in naprave:

  • priprava nabavne strategije za določene investicijske kategorije,
  • sodelovanje pri pripravi letnih investicijskih planov nabave,
  • sodelovanje v razvojnih skupinah,
  • izvajanje in koordiniranje aktivnosti, povezanih z zastavljeno strategijo,
  • upravljanje dobaviteljev v okviru investicijske kategorije (upravljanje pogodb, srečanja z dobavitelji, komercialna dogovarjanja, cenovna pogajanja ...),
  • priprava poročil, predstavitev, ...

Pričakujemo:

  • minimalno 6.stopnjo izobrazbe elektro, strojne, ekonomske ali druge tehnične smeri,
  • aktivno znanje angleškega jezika,
  • dobre komunikacijske in pogajalske veščine,
  • sposobnost timskega dela in sprejemanja odločitev,
  • samostojnost, samo organiziranost, doslednost in analitičen pristop,
  • pripravljenost za dodatna strokovna izobraževanja in usposabljanja,
  • zaželeno je, da ima kandidat vsaj 3 leta delovnih izkušenj z nabavnega, področja.

Kandidatom nudimo:

  • delovno razmerje za nedoločen čas s poskusnim obdobjem 6 mesecev,
  • delo v prijetnem, dinamičnem, urejenem in sodelovalnem delovnem okolju,
  • možnosti strokovnega izpopolnjevanja, napredovanja in dela v tujini,
  • stimulativno plačilo na podlagi uspešnosti pri delu,
  • fleksibilen delovni čas in občasno možnost dela od doma,
  • financiranje dodatnega pokojninskega in zdravstvenih zavarovanj,
  • skrb za zdravje zaposlenih z ergonomsko urejenimi delovnimi mesti,
  • financiranje nadstandardnih zdravstvenih zavarovanj, ki vam omogočajo hitrejšo obravnavo pri specialistih,
  • financiranje udeležbe na največjem slovenskem kolesarskem in tekaškem maratonu,
  • organizirane skupinske vadbe,
  • pester izbor tople prehrane na delovnem mestu,
  • obdarovanje otrok zaposlenih ob rojstvu in novem letu,
  • okolje, v katerem ohranjamo ravnovesje med delom in družino ter skrbimo za dobro počutje naših zaposlenih.

Lokacija dela: Idrija, Logatec, Ljubljana

Postanite del naše sestavljanke!

Vašo ponudbo nam pošljite do 31. 12. 2022 po elektronski pošti: zaposlitev@kolektor.com, s pripisom »Specialist za nabavo« ali po pošti na naslov: KOLEKTOR d.d., Služba za kadre, Vojkova ulica 10, 5280 Idrija.

dpp

Delite na socialnih omrežjih:

Naročite se na e-novice